Drukuj

14 grudnia uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Harkabuzie  wzięli udział w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego zorganizowanym w Zespole Szkół w Skawie. 

W rywalizacji drużynowej chłopcy zajęli pierwsze, a dziewczęta drugie miejsce. Oba zespoły przeszły do rozgrywek powiatowych w Nowym Targu, które odbyły się 18 grudnia. Tym razem to dziewczęta (Agnieszka Sączek kl.VI  i Magdalena Feczko kl.V) okazały się najlepsze - po zaciętej walce  finałowej pokonały drużynę z Waksmunda i zajęły pierwsze miejsce. Chłopcy (Konrad Rapacz kl.VI i Paweł Sączek kl.VI) również pokazali się z dobrej strony - zajęli V miejsce.
W dniu 4 stycznia  uczennice Agnieszka Sączek i Magdalena Feczko, jako zwyciężczynie zawodów powiatowych, wzięły udział w rywalizacji rejonowej. Tym razem dziewczęta zmierzyły się już nie tylko z zawodniczkami z powiatu nowotarskiego, ale także suskiego, myślenickiego oraz tatrzańskiego. Po długiej walce Agnieszka i Magda zajęły wspaniałe III miejsce i otarły się o kwalifikację do zawodów wojewódzkich. Serdecznie im gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Galeria zdjęć tutaj.

Odsłony: 3009